Dla firm

Kierując swoją ofertę do firm proponujemy różnorodną i bogatą flotę pojazdów – począwszy od limuzyn, poprzez busy, kończąc na autokarach na wynajem.

Zdobyte przez lata doświadczenie oraz nieustannie odmładzany tabor, pozwala nam zaoferować pojazdy o ponadprzeciętnym standardzie i reprezentacyjnym wyglądzie.
W ten sposób jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania Klienta w sposób profesjonalny, rzetelny i sumienny.

Obsługujemy wszelkiego rodzaju konferencje, szkolenia, wyjazdy integracyjne, transfery na lotnisko, itp. Organizowane przez nas przejazdy firmowe na terenie województwa mazowieckiego i całego kraju odbywają się przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa i komfortu podróży.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przewozu osób krajowego i międzynarodowego.

01.

Oferta

Skorzystaj z przygotowanej przez nas oferty na wynajem transportu. Wszystkie szczegóły ustalane są zgodnie z potrzebami klientów, a nasza flota pozwala na szeroki zakres usług.

02.

Transport

Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie, gdyż bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas kwestią priorytetową.

03.

Opinia

Po zakończonym kursie serdecznie zapraszamy do pozostawienia opinii Google, dzięki którym stale możemy się rozwijać. Wasze zdanie jest dla nas bezcenne.

Potrzebujesz więcej informacji?

Skorzystaj z formularza poniżej, wypełnij swoje imię oraz numer telefonu a my oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.