Dla szkół

W naszej firmie Raf-Bus z Wyszkowa do spraw bezpieczeństwa podczas przewozu osób  podchodzimy z należytą starannością, wiedząc, jak ważne jest bezpieczeństwo pasażerów podczas jazdy.

Autokary i busy z naszej floty posiadają liczne systemy bezpieczeństwa (ABS, ESP, ASR, itp.), pasy bezpieczeństwa przy każdym fotelu, podłokietniki i podnóżki. Tak wyposażonymi pojazdami jesteśmy w stanie pojechać w najdalsze zakątki kraju i Europy.

Równocześnie dla umilenia podróży nasza flota wyposażona jest w odtwarzacz DVD/USB oraz Internet Wi-Fi. Posiadając autokary o różnej wielkości, dostosowujemy się do potrzeb Klienta (np. autokar 30 miejscowy dla jednej klasy).

Nasi kierowcy swoim doświadczeniem oraz podejściem do dzieci i młodzieży doskonale sprawdzą się przy każdej wycieczce. Swoją ofertę kierujemy do szkół, przedszkoli, uczelni wyższych oraz innych instytucji związanych z oświatą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą autokarów na wynajem.

01.

Oferta

Skorzystaj z przygotowanej przez nas oferty na wynajem transportu. Wszystkie szczegóły ustalane są zgodnie z potrzebami klientów, a nasza flota pozwala na szeroki zakres usług.

02.

Transport

Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie, gdyż bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas kwestią priorytetową.

03.

Opinia

Po zakończonym kursie serdecznie zapraszamy do pozostawienia opinii Google, dzięki którym stale możemy się rozwijać. Wasze zdanie jest dla nas bezcenne.

Potrzebujesz więcej informacji?

Skorzystaj z formularza poniżej, wypełnij swoje imię oraz numer telefonu a my oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.