Imprezy i wesela

Spośród większości podobnych firm dostępnych na rynku, naszą wyróżnia kompleksowość oferowanych usług krajowego i międzynarodowego przewozu osób.

W swej bogatej ofercie naszym przyszłym Klientom i partnerom proponujemy pełen przekrój floty od limuzyn, poprzez autokary, aż po busy do wynajęcia. Prganiemy sprostać oczekiwaniom każdego Klienta.

Mając na uwadze jak wyjątkową i ważną uroczystością jest ślub, dokładamy wszelkich starań, by przyszli Państwo Młodzi nie musieli w tak ważnym dla nich dniu zaprzątać sobie głowy kwestiami transportu. Dlatego dla ich wygody udostępniamy wynajmowaną limuzynę na tyle czasu, na ile sobie życzą (przybranie auta, zdjęcia, itp.).

Przy wynajmie większej liczby pojazdów oferujemy atrakcyjne rabaty oraz możliwość odtworzenia przygotowanego przez Państwa filmu/pokazu zdjęć w naszych busach i autokarach.

Równocześnie zapewniamy, że nasi kierowcy swoim ubiorem i prezentacją dostosowują się do charakteru imprezy.

W zakres wydarzeń, które obsługujemy wchodzą również: wieczory panieńskie i kawalerskie, przysięgi, wyjazdy na koncerty i różnego rodzaju imprezy.

01.

Oferta

Skorzystaj z przygotowanej przez nas oferty na wynajem transportu. Wszystkie szczegóły ustalane są zgodnie z potrzebami klientów, a nasza flota pozwala na szeroki zakres usług.

02.

Transport

Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie, gdyż bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas kwestią priorytetową.

03.

Opinia

Po zakończonym kursie serdecznie zapraszamy do pozostawienia opinii Google, dzięki którym stale możemy się rozwijać. Wasze zdanie jest dla nas bezcenne.

Potrzebujesz więcej informacji?

Skorzystaj z formularza poniżej, wypełnij swoje imię oraz numer telefonu a my oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.